تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است .

ثبت شرکت در گرجستان

کشور: جمهوری گرجستان

پایتخت: تفلیس
وسعت: 69700 کیلومترمربع
جمعیت: 4.6 میلیون نفر سال 2010
زبان رسمی: گرجی
پول رایج: لاری
شهرهای مهم: باتومی، روستاوی و مارنئولی
georgia-1
ثبت کشور در گرجستان

ثبت شرکت در گرجستان بسیار راحت و با هزینه کم (با احتساب کلیه پرداختها 600 لاری) قابل انجام است. جهت ثبت شرکت کافیست پاسپورت خود را همراه با یک ادرس معتبر به عنوان محل کار خود به اداره ثبت شرکتها ارائه دهید و در عرض یک یا دو روز کاری شرکت خود را به ثبت برسانید. برای ثبت شرکت در عرض یک روز کاری و اخذ اقامت یکساله گرجستان در عرض حداقل 10 روز کاری و حداکثر 30 روز کاری با کمترین هزینه میتوانید اقدام کنید. متاسفانه برخی افراد سود جو با جوسازی هزینه بالایی را برای اینکار طلب میکنند که بدینوسیله به اطلاع میرسانیم ثبت شرکت و اخذ اقامت فقط و فقط یک روال قانونی مشخص دارد و لازم نیست هزینه اضافی پرداخت کنید.

مراحل ثبت شرکت در گرجستان

اقامت از طریق ثبت شرکت در کشور گرجستان

مراحل انجام ثبت شرکت و گرفتن اقامت:

-  تاسیس یک شرکت معتبر

- افتتاح حساب بانکی

- اخذ مجوز بهره برداری

- دریافت ویزای هجده ماهه در مرحله اول

-  تمدید ویزای هجده ماهه به مدت هجده ماه دیگر

- اخذ اقامت به همراه پاسپورت گرجی

ثبت شرکت بین المللی

تجارت در دنیای امروز محدود به محل سکونت (شهر یا کشور) نمی شود.

تجارت امروزی رنگ و بوی جهانی به خود گرفته است. ما نیز اگر می خواهیم که از این قافله عقب نیفتیم نیازمند حضور فعال در عرصه جهانی هستیم.از آنجایی که دلیل مسائل سیاسی و تحریم های یک طرفه علیه کشور عزیز مان ایران تجار ایرانی در دنیای خارج با مسائل و محدودیتهای سنگینی مواجه هستند.شرکت ماj به دنبال بهترین و ایمن ترین راه حل برای تجارت با دنیای خارج و حفظ سرمایه بوده است از این رو با توجه به تحقیقات گسترده در این زمینه بهترین نقاطی که تجار ایرانی می توانند ضمن ثبت شرکت و انجام امور تجاری و استفاده از خدمات بانکی مناسب از خدمات اقامتی و امکانات رفاهی جهت خود و اعضای خانواده استفاده نمایند را معرفی نماید. به خاطر داشته باشید که ثبت شرکت در یک کشور خارجی تنها بخشی از پرونده تجارت با دنیای خارج می باشد .خدمات وابسته به این امر بیشترین سهم را در این مورد دارند .حفظ سرمایه و کمک به افزایش آن یک امر تخصصی و نیازمند تجربه کاری می باشد.مشاوران ما  به شما این امکان را می دهد که از تجارت مشاوران بین المللی خود به نفع کار و سرمایه و آینده خانواده خود استفاده نمائید.

ثبت شرکت بر پایه گزارش بانک جهانی

ثبت شرکت در گرجستان  بر پايه گزارش بانك جهاني، گرجستان در ميان كشورهاي آسياي ميانه و شرق اروپا آسانترين شرايط را براي انجام كسب و كار داراست. گرجستان در رده بندي 183 كشور جهان به لحاظ سهولت در كسب و كار رتبه دوازدهم را كسب كرده است. رتبه يك از آن كشور سنگاپور ميباشد.

آخرين گزارش بانك جهاني كه اقتصادهاي 183 كشور جهان را رتبه بندي مي كند، منتشر شد. اين گزارش براساس اطلاعات مربوط به دوره ژوئن 2009 تا مي 2010 كشورها را از نظر ميزان سهولت در راه اندازي كسب و كار براي سال 2011 رتبه بندي كرده است. در صدر رتبه بندي اين گزارش كشور سنگاپور قرار دارد كه سهل ترين شرايط را براي سرمايه گذاري و راه اندازي بيزنس و كسب و كار فراهم آورده است و در انتهاي آن كشور چاد است. بعد از سنگاپور كشورهاي هنگ كنگ، نيوزلند ، بريتانيا، ايالات متحده امريكا، دانمارك و كانادا قرار گرفته اند. نكته مهم در اين گزارش اين است كه بازهم كشورهاي ثروتمند جهان را مقصد مناسبي براي كارآفرينان و سرمايه گزاران در نظر ميگيرد. جالب اينكه كشور گرجستان در اين رده بندي با كسب رتبه 12 كشوري با شرايط سهل و آسان براي سرمايه گذاران و كارآفرينان محسوب مي شود. در اين رده بندي كشور مالزي رتبه 21 ، امارات رتبه 40 ، ارمنستان رتبه 48 ، آذربايجان رتبه 54 و تركيه رتبه 65 را دارا هستند.

لذا به متقاضیان محترم توصیه می شود قبل از عقد قرارداد در این رابطه با هر شرکتی که تمایل دارندنسبت به موارد زیر اطمینان لازم را کسب نمایید :

1- شماره کد ثبتی در ایران.

2- م جوز فعالیت درگرجستان .

3- سابقه و آرشیو فعالیت های انجام شده در زمینه ثبت شرکت درگرجستان .

4-  اطلاعات فنی و اداری نسبت به قوانین روزگرجستان در رابطه با ثبت شرکت و اخذ اقامت و کلیه امور مرتبط.

5- اطمینان از توانایی ارائه خدمات بعد از ثبت شرکت.

شایان ذکر است عدم توجه به موارد فوق باعث بروز مشکلات و اتلاف وقت و هزینه برای شما می شود.

    شما در این صفحه هستید: ثبت شرکت در گرجستان